Dzień Sauny w Saunarium Fundacji PGE Energia Ciepła w Rybniku - W SAUNIE - Wellness & SPA

News

Wellness & SPA

Post Top Ad


Dzień Sauny w Saunarium Fundacji PGE Energia Ciepła w RybnikuDziękujemy Wam za tak liczne przybycie i świętowanie wraz z nami obchodów Polskiego Dnia Sauny 2019!

Było wspaniale, wesoło i na pewno zaskakująco! Byliśmy na Titanicu, piliśmy orientalną kawusię, mieliśmy okazję poczuć powiew 'amerykańskiego snu'i dać się porwać w słowiańską podróż po lasach i łąkach przy ziołowych automatach mięty, kopru, kolendry i rozmarynu.
Kiedy już na dobre obcowaliśmy z naturą - seans baniowy z witkami brzozowymi oraz peelingi z bzu i kawy, a także niebiańsko pyszne, naturalne Rybnickie Lody Rzemieślnicze- dały nam całkowite poczucie odprężenia i spokoju.

Na koniec, wszystkich czekających na wakacje i plażowanie pod palmami- Sylwia i Wojciech zaprosili na słoneczną plażę z lodami na patyku-a raczej mrożonym sorbetem cytrynowym ze szczypiorkiem
Dziękujemy naszym niesamowitym i kreatywnym prowadzącym i partnerom imprezy.Jesteśmy przekonani, że jeszcze nie raz nas zaskoczycie i wprawicie w zdumienie!

Dziękujemy: Katarzyna Larysz i Zdzisław Larysz, Rysio Rak, Wojciech Draga, Krzysztof Kula, Kamil Luks, Anna Tabor oraz Sylwia Kamińska-Konkol oraz Rybnickie Lody Rzemieślnicze za wieczór pełen wrażeń, emocji, cudownych smaków i aromatów. Wielkie brawa!
Dziękujemy i zapraszamy, bo z taką ekipą zawsze wesoło


...❤!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za dodanie komentarza.