Współpraca - W SAUNIE - Wellness & SPA

News

Wellness & SPA

Post Top Ad


Współpraca


W Saunie to portal o saunach i saunowaniu oraz wszystkim co z saunami jest związane...  Znajdziesz tu porady dla sunowiczek i saunowiczów, rekomendacje ośrodków saunowych, relacje z wydarzeń branzowych, artykuły na temat kosmetyków i akcesoriów i wiele innych treści...  Piszemy też o zdrowiu, urodzie i kulturze fizycznej. Jest kobieco, bo to strona prowadzona przez kobietę dla kobiet (chociaż Panowie są tutaj częstymi gośćmi).

Portal powstał 15 listopada 2016 roku i od początku swej obecności w sieci wzbudziła bardzo duże zainteresowanie. Chociaż moje artykuły adresuję dla kobiet to jednak wśród moich czytelników znajduje się równie duża liczba mężczyzn. Blog połączony jest ze stroną na Facebook'u dzięki czemu integruje społeczność i daje możliwość dodatkowej interakcji. Średnia ilość odwiedzin mojego bloga to ponad  10000 wizyt miesięcznie.


Z satysfakcją i zaangażowaniem podejmujemy współpracę w zakresie promocji produktów i usług w segmencie  wellness, SPA, fitness oraz szeroko rozumianym - saunowaniem. Do każdej współpracy podchodzimy w sposób indywidualny, rzetelnie i staramy się z niej wywiązać profesjonalnie - tak, żeby każda ze stron była usatysfakcjonowana..
Oferujmy podjęcie się akcji promocyjnych na naszych stronach internetowych i na lamach czasopisma "W Saunie" w zakresie: publikacji autorskich i nadesłanych artykułów sponsorowanych, banerów reklamowych, recenzji obiektów, prezentacji produktów, organizacji konkursów on-line, inne. Podejmuję się również akcji promocyjnych w Social Mediach oraz badań rynkowych i ankietowych.


Miesięczne statystyki strony wg Google Analitycs na dzień 15.04.2017Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania.Telefon:
+48/ 607934216

Redakcja:
wsaunie@gmail.com

Marketing i reklama:
szymon.konkol@gmail.com

Organizacja imprez saunowych:
kaminska.sylwia@gmail.comSzybki kontakt:

Twoje imię:
Twój adres e-mail: (wymagane)
Wiadomość: (wymagane)Brak komentarzy: