Współpraca - W SAUNIE - Polski Portal Saunowy

News

POLSKI PORTAL SAUNOWY

Post Top Ad


Współpraca


W Saunie to portal o saunach i saunowaniu oraz wszystkim co z saunami jest związane...  Znajdziesz tu porady dla sunowiczek i saunowiczów, rekomendacje ośrodków saunowych, relacje z wydarzeń branzowych, artykuły na temat kosmetyków i akcesoriów i wiele innych treści...  Piszemy też o zdrowiu, urodzie i kulturze fizycznej. Jest kobieco, bo to strona prowadzona przez kobietę dla kobiet (chociaż Panowie są tutaj częstymi gośćmi).
Portal powstał 15 listopada 2016 roku i od początku swej obecności w sieci wzbudził bardzo duże zainteresowanie. Chociaż nasze artykuły adresowane są głównie do kobiet to jednak wśród czytelników portalu znajduje się równie duża liczba mężczyzn. Nasz portal połączony jest ze stroną na Facebook'u grupami społecznościpowymi dzięki czemu integruje społeczność i daje możliwość dodatkowej interakcji. Średnia ilość odwiedzin mojego bloga to ponad  25000 wizyt miesięcznie.

Poniższy wykres prezentuje ruch sieciowy na naszym portalu w latach 2017 - 2019


Poczytujemy sobie za ogromny sukcesfakt, że wciąż wzrasta zainteresowanie zainteresowanie treściami, które publikujemy wśród internautów z innych krajów niż tylko Polska.  Odbiór informacji w ponad 100 językach świata umozliwia zastosowanie mechanizmu autonatycznego tłumaczenia strony.

Poniższa mapa prezentuje geolokalizację osób najczęściej odwiedzających nasz portal:

Z satysfakcją i zaangażowaniem podejmujemy współpracę w zakresie promocji produktów i usług w segmencie  wellness, SPA, fitness oraz szeroko rozumianym - saunowaniem. Do każdej współpracy podchodzimy w sposób indywidualny, rzetelnie i staramy się z niej wywiązać profesjonalnie - tak, żeby każda ze stron była usatysfakcjonowana..
Oferujmy podjęcie się akcji promocyjnych na naszych stronach internetowych i na lamach czasopisma "W Saunie" w zakresie: publikacji autorskich i nadesłanych artykułów sponsorowanych, banerów reklamowych, recenzji obiektów, prezentacji produktów, organizacji konkursów on-line, inne. Podejmuję się również akcji promocyjnych w Social Mediach oraz badań rynkowych i ankietowych.


Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.
Telefon:
+48/ 607934216

Redakcja:
wsaunie@gmail.com

Marketing i reklama:
szymon.konkol@gmail.com

Organizacja imprez saunowych:
kaminska.sylwia@gmail.com


Brak komentarzy: