Sex w saunie - W SAUNIE - Polski Portal Saunowy

News

POLSKI PORTAL SAUNOWY

Post Top Ad


Sex w saunie

Łaźnie od wieków kojarzone są z seksualnością. Sauna to strefa nagości i naiwnością jest twierdzić,  że nie spotkamy się tutaj nigdy z zachowaniami obscenicznymi czy nieobyczajowymi. 

Takie stwierdzenie moze urazić osoby świadome zasad poprawnego i kulturalnego saunowania, jednak w publicznych saunariach spotkać możemy klientów, którzy odwiedzają ośrodki saunowe z zupełnie innych pobudek, szukając tutaj róznych form realizacji własnych seksualnych potrzeb czy taniej erotycznej rozrywki.

Seksualność w saunie to obecnie temat tabu i poruszany jest tylko i wyłącznie w kontekście
rzadko ujawnianych skandali seksualnych mających miejsce w różnych (czasem bardzo renomowanych) ośrodkach saunowych. 
Z jakimi patologicznymi zachowaniami możesz się spotkać?


Wojeryzm (podglądactwo) -  jest rodzajem zaburzenia preferencji seksualnych, polegającej na podglądaniu z ukrycia praktyk seksualnych lub nagich osób nieświadomych tego, że są podglądane,.


Ekshibicjonizm - to zachowanie polegajace  na natrętnym i nieuzasadnionym eksponowaniu swej nagości przed osobami, które się tego nie spodziewają. Ekshibicjonizm należy do parafilii seksualnych, czyli zaburzeń psychicznych, do której należą zaburzenia seksualne i zaburzenia tożsamości płciowej. 


Molestowanie - molestowaniem jest każde zachowanie o podłożu seksualnym, które jest niechciane, czyli prowadzi do poczucia zagrożenia, złości, upokorzenia czy bezsilności.. Do zachowań charakterze fizycznym zaliczamy dotykanie, poklepywanie, pożądliwe gesty i spojrzenia czy nawet przemoc seksualna. Charakter werbalno-słowny molestowania to sprośne aluzje, żarty, uwagi dotyczące wyglądu czy propozycje. 


Aktywność seksualma - stosunki seksualne, autostymulacja (masturbacja)


Jak przeciwdziałaćJezeli spotkasz się z przypadkiem niestosownego zachowania osób będących w saunarium, powiadom o tym personel. Obowiązkim obsługi jest natychmiastowa reakcja na tkażde, takie  zgłoszenie. i wyciagnięcie adekwatnych do sytuacji konsekwencji.  Możesz również zgłosić takie zdażenie policji, gdyż zgodnie z prawem, tego typu zachowania uznaje się jako czyn karalny.Dowiedz się więcej o zasadach saunowania
Twoja opinia na ten temat


Dodaj swój wpis w komentarzu do tego artykułu!


1 komentarz:

  1. Sex w publicznej saunie to słaby pomysł. Natomiast jeśli ktoś ma prywatną saunę... nic dziwnego, że tak często pojawia się ona w różnych filmach erotycznych.

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za dodanie komentarza.