Wellness Hotel Hluboky Dvur - W SAUNIE - Wellness & SPA

News

Wellness & SPA

REKLAMA

Post Top Ad


Wellness Hotel Hluboky Dvur


Wellness Hotel Hluboky Dvur, to doskonałe miejsce na spędzenie zarówno kilkudniowego wypoczynku, jak i dłuższych wakacji.  

Hotel, położony w malowniczym krajobrazie, oferuje swym gościom ogromną ilość atrakcji. Poczynając od pola golfowego, toru bobslejowego, kilku stoków narciarskich, wielofunkcyjnego boiska, skończywszy na możliwości jazdy konnej. Znajdzie się również coś dla maluchów, w postaci placu zabaw na łonie natury.

My, skupiliśmy się na świecie saun i oferowanych w nim udogodnień. Gościliśmy tutaj, na zaproszenie właścicieli, podczas międzynarodowych mistrzostw saunowych ADVENTNI SAUNACUP. Relację z tego wydarzenia zamieszczamy w odrębnym artykule.


W naszym odczuciu hotel zadbany i czysty, bardzo miła obsługa, wyśmienita kuchnia, wyjątkowe regionalne piwo i przede wszystkim świat saun, który zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających wielbicieli saunowania. 

Każdy z klientów, otrzymuje przy wejściu prześcieradło oraz mały ręcznik. Woda do picia jest nieodpłatnie dostępna dla każdego spragnionego uczestnika saunowania. Podczas naszego pobytu, dodawano do niej plastry cytrusów.

Świat Saun składa się z kilku wewnętrznych saun suchych i parowych, jacuzzi, basenów i innych instalacji, jak np. lodopad. Atmosfera i spokój panujący w saunarium, dają poczucie relaksu, wyciszenia i odprężenia.

Panuje tutaj pełna kultura saunowania, objawiająca się w każdym aspekcie zachowania i relacji pomiędzy uczestnikami imprezy.Poza pomieszczeniami saun, na szczególną uwagę zasługuje jacuzzi z bezpośrednim widokiem na imponująco wielkie, naturalne akwarium, które podziwiać można także w strefie wypoczynku.

Przekąski i odpoczynek zapewnia barek, którego produkty można delektować w pokoju wypoczynkowym czy w strefie zewnętrznej obiektu. Strefa ta oferuje leżaki, stoliki oraz basen. W chłodne i zimne dni, rozpalane są przy nim ogniska w specjalnie do tego przystosowanych paleniskach.


Ochłodzenie ciała po saunowaniu przybiera wiele form. Począwszy od zwykłych pryszniców w środku jak i na zewnątrz saunarium, pryszniców masujących, wiadra z zimną wodą, basenu chłodzącego wewnętrznego lub basenu usytuowanego na zewnątrz.

W okresie zimowym, basen zewnętrzny jest doskonałą formą schłodzenia ciała. Jednak korzystają z niego ci najbardziej wprawni i odważni saunowicze.


Prawdziwa perełka czeka na nas jednak w małym ogrodzie saunowym. Aby umożliwić prowadzenie rytuałów saunowych, zdecydowano się zbudować w ośrodku specjalną Saunę Arenus, która zapewnia pierwszorzędne udogodnienia dla tego typu atrakcji.

Sauna o wyjątkowej, ośmiobocznej konstrukcji i wysokim sklepieniu, pozwala na komfort saunowania 70 osób jednocześnie. Jest wygodna dla saunamistrzów prowadzących seanse aromatyczne. Ciepło rozchodzi się w niej dynamicznie, przyjemnie rozgrzewając saunujących gości.

Organizowane są tutaj regularnie imprezy saunowe z udziałem wiodących saunamistrzów z całej Europy.Informacje kontaktowe

Strona internetowa: http://www.hlubokydvur.cz/
Telefon. 585 100 404-5
Mail: recepcjahlubokydvur.cz
Adres: Hrubá Voda 21, 783 61 Hlubočky, Republika CzeskaPOLECAMY!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za dodanie komentarza.