XLUGAAH - Innowacyjna klepsydra do sauny - W SAUNIE - Polski Portal Saunowy

News

POLSKI PORTAL SAUNOWY

Post Top Ad


XLUGAAH - Innowacyjna klepsydra do saunyWyobraź sobie saunę, a w niej mgliste, przytulne zaciemnienie, cichą kojącą muzykę oraz przyjemną woń olejków.

Leżysz na drewnianej ławie i czujesz otulające ciepło. Twoje ciało i umysł zaczynają się odprężać. Pozostaje jedynie zdecydować ile czasu poświęcisz tej przyjemności.

Ale napotykasz małe utrudnienie…

Zwykle w saunach panuje półmrok, przez co klepsydra odmierzająca czas jest niewidoczna. Prawdopodobnie jest to dla Ciebie nieco irytujące…


Podświetlana klepsydra LUGAAH rozwiązuje ten problem.

Nowy, piaskowy zegar jest doskonale widoczny, a właściwie dobrana intensywność jego światła nie zaburza intymnego charakteru sauny.

Dyskretnie odmierza czas sesji. Dba o perfekcyjną przyjemność w każdej minucie.
Zegar piaskowy XLUGAAH  to jedyny, w skali światowej, podświetlany zegar piaskowy przeznaczony do sauny suchej.

Klepsydra podświetlana jest energooszczędnym modułem LED, wyprodukowanym z użyciem diod marki OSRAM. Klepsydra wykonana została przez polską firmę, która w sposób szczególny zadbała o precyzję każdego etapu realizacji.

Specjalna technologia sprawia, że podświetlenie jest odporne na wysoką temperaturę. Do tego odpowiednio zastosowana elektronika nie powoduje migotania.

To praktyczne rozwiązanie, które zwiększa komfort wypoczywania. Jest to też rozwiązanie innowacyjne w skali świata, dlatego zyskało ochronę patentową.


REKLAMA
Kliknij w banner by dowiedzieć się więcej
1 komentarz:

Dziękujemy za dodanie komentarza.