ČESKO - POLSKÁ SAUNOVÁ NOC - W SAUNIE - Polski Portal Saunowy

News

POLSKI PORTAL SAUNOWY

Post Top Ad


ČESKO - POLSKÁ SAUNOVÁ NOC

 4 września 2020, w Sauna Arena - Resort Hrubá Voda odbyła się  noc saunowa prowadzona przez polskich i czeskich saunamistrzów.  Polskie barwy reprezentowała saunamistrzyni Sylwia Kamińska-Konkol. Wydarzenie było również sposobnością do prezentacji czeskim saunowiczom oferty wkraczającej na zagraniczne rynki, polskiej marki akcesoriów saunowych Yeyenatural. 
Ławy we wspaniałej Sauna Arena, zostały zapełnione gośćmi, którzy z zaciekawianiem czekali na saunamistrzów i ich aranżacje saunowych spektakli. Każdy znalazł coś dla siebie, począwszy od celtyckiego powiewu przygody, poprzez folkowe inspiracje z witkami dębowymi, a skończywszy na oczyszczającym Katharsis, z kadzidłem i olejkiem opium. Nie zabrakło także odrobiny słodyczy, w postaci ukochanego przez gości, peelingu czekoladowego.

Podczas tej niezwykłej nocy saunowej, miała również miejsce prezentacja, wkraczającej na rynek zagraniczny, polskiej marki akcesoriów saunowych YEYEnatural. Strój saunamistrzyni, Sylwii Kamińskiej – Konkol został specjalnie na tę okazję zaprojektowany przez założycielkę i twarz marki YEYE, Panią Angelikę Olsza. Saunowicze, mieli okazję zapoznać się z ofertą marki, osobiście sprawdzić jakość przedstawionych produktów, uzyskując przy tym odpowiedzi na wszystkie zadawane 
pytania.
Hluboky dvur, to wspaniałe miejsce, otoczone przyrodą i różnymi atrakcjami dla turystów. Zarówno tych najmłodszych jak i tych starszych. Boisko, park linowy, zjeżdżalnia pontonów, tor saneczkowy, stadnina koni, wyciąg narciarki, to tylko niektóre z oferowanych przez resort atrakcji. 

Wyborny polsko – czeski wieczór saunowy, poprowadzony przez Sylwię Kamińską – Konkol oraz Jiri Sonntag, z fantastycznymi zapachami, ceremoniami, pokazem kunsztu technik saunamistrzowskich oraz  prezentacją nowej marki YEYEnatural, to prawdziwy rarytas i wypoczynek dla ciała jak i ducha. Cieszymy się, że mogliśmy w nim uczestniczyć na specjalne zaproszenie gospodarza tego eventu - Jiri Sonntag.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękujemy za dodanie komentarza.