Termy Maltańske w Poznaniu - W SAUNIE - Wellness & SPA

News

Wellness & SPA

REKLAMA

Post Top Ad


Termy Maltańske w PoznaniuAquapark

Aquapark Termy Maltańskie to raj dla młodych, młodszych i najmłodszych miłośników wodnych wrażeń. W skład największego parku wodnego w Polsce wchodzi 16 mniejszych i większych, głębokich i płytkich basenów. Znajdują się tutaj wszystkie niezbędne elementy do wypoczynku. Dla osób lubiących szybkość przygotowano 13 zjeżdżalni o różnym stopniu trudności. Basen z falami przyciąga fanów nadmorskiego wypoczynku. Dla aktywnych przygotowano ściankę wspinaczkową, a dla najmłodszych czeka prawdziwy statek piracki. Osoby, które chcą się zrelaksować i zadbać o swoje zdrowie, mogą skorzystać z 2 basenów solankowych z wodą geotermalną z własnego odwiertu.
Na terenie Aquaparku znajdują się 4 baseny zewnętrzne, w tym dwa całoroczne, z widokiem na Jezioro Maltańskie tworzące wspaniały klimat.

Dla spragnionych odpoczynku czeka plaża z 600 leżakami, przestronne jacuzzi, a to wszystko z klimatyczną muzyką w tle. Pozwoli to na przeniesienie się do wakacyjnego raju.

Świat Saun

Świat Saun w Termach Maltańskich jest niczym ukryte w kambodżańskiej dżungli, zagubione miasto Angkor, kryjące w sobie 14 magicznych pomieszczeń, które pozwalają przeżyć niesamowite chwile pełne odprężenia i relaksu.
Kilkanaście rodzajów saun z koloroterapią, sauny zewnętrzne z drewna Kelo i panoramiczna, laconium kwiatowe, łaźnia turecka, grota śnieżna, tężnia solna czy tepidarium z łóżkami wodnymi i podgrzewanymi leżakami – spełnią oczekiwania najbardziej wymagających gości. Uzupełnieniem oferty saun i łaźni Świata Saun jest specjalnie wydzielona strefa VIP, w której skorzystać można z sauny, łaźni i jacuzzi. Zarówno jej lokalizacja, jak i wyposażenie zapewniają pełną prywatność i komfort wypoczynku.

Wizyta w Świątyni Relaksu Term Maltańskich to niezapomniane doznania zarówno dla ciała, jak i ducha.
SPA

Ekskluzywne Spa Term Maltańskich zachwyci każdego. Miejsce inne niż wszystkie, które proponuje cały wachlarz ceremonii zaczerpniętych z kultury Indii, Maroka czy Turcji. Zabiegi pielęgnacyjne, masaże czy kąpiele saunowe to znane od lat skuteczne metody na odpoczynek i relaks. Połączone ze sobą w zgrabną całość rozpieszczają wszystkie zmysły i dają cudowny efekt odprężenia. Wyjątkowe ceremonie i rytuały, takie jak Hammam i Rasoul składające się z wielu etapów pozwalają na oderwanie się od rzeczywistości i codzienności.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za dodanie komentarza.