Vademecum zdrowego, higienicznego i kulturalnego saunowania - W SAUNIE - Polski Portal Saunowy

News

POLSKI PORTAL SAUNOWY

Post Top Ad


Vademecum zdrowego, higienicznego i kulturalnego saunowania
10 maja obchodzony jest Polski dzień Sauny. W wielu miejscach, z tej okazji organizowane są evebty i akcje promujące zasady poprawnego saunowamia.

Portal W SAUNIE, włączając się w tą inicjatywę, oddaje w rece czytelników specjalny numer poradnika zdrowego, higienicznego i kulturalnego saunowania.Na treści tego vademecum składają się wybrane artykuły publikowane na naszym portalu, których treść dotyczy zarówno zasad poprawbego saunowania jak i wielu innych zagadnień związanych z tematyką saunowania.

Mamy nadzieję, że publikacja bedzie przydatna zarówno dla pasjonatów saunowania jak i osób, które dopiero wkraczają w "świat saun". Zachęcany do lektury on-line oraz bezpłatnego pobrania naszego poradnika. Liczymy na przyjazny odbiór oraz konstruktywne uwagi,


ABY PRZEGLĄDAĆ LUB POBRAC PORADNIK KLIKNIJ OBRAZEK OKŁADKI:Czym jest Polski Dzień Sauny?

Jak informuje Polskie Towarzystwo Saunowe, wtym roku obchodzimy po raz czwarty Polski Dzień Sauny. Po raz kolejny chcemy obchodzić go w całej Polsce w najlepszych obiektach oferujących kąpiele saunowe.

Polski Dzień Sauny to nie tylko dzień, w którym obchodzimy powstanie Polskiego Towarzystwa Saunowego, ale przede wszystkim dzień, w którym chcemy w Polsce uroczyście promować zdrowe, zgodne z zasadami kultury i poprawne saunowanie wśród polskiego społeczeństwa.


Jeśli obiektu w którym najchętniej saunujecie nie będzie na liście uczestników Polskiego Dnia Sauny, postarajcie się namówić zarządzających obiektem do wzięcia udziału.

Dodatkowo, uroczysta Gala Polskiego Dnia Sauny 2018 z udziałem najlepszych saunamistrzów, członków PTS, odbędzie się 12 maja 2018 roku w Aquadromie w Rudzie Śląskiej.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za dodanie komentarza.