Jesteśmy razem już piąty rok! - W SAUNIE - Polski Portal Saunowy

News

POLSKI PORTAL SAUNOWY

Post Top Ad


Jesteśmy razem już piąty rok!

Portal powstał 15 listopada 2016 roku (początkowo jako blog) i od początku swej obecności w sieci wzbudził bardzo duże zainteresowanie.

WSAUNIW.PL  to portal o saunach i saunowaniu oraz wszystkim co z saunami jest związane...  Znajdziesz tu porady dla ssunowiczek i saunowiczów, rekomendacje ośrodków saunowych, relacje z wydarzeń branzowych, artykuły na temat kosmetyków i akcesoriów i wiele innych treści...  Piszemy też o zdrowiu, urodzie i kulturze fizycznej a przede wszystkim o poprawnym i kulturalnym saunowaniu.
Rosnące zainteresowanie treściami, które publikujemy wywiera na nas ogramną presję lecz jednocześnie sprawia, że chcemy być jeszcze lepsi i utwierdza w przekonaniu, że to co robimy jest potrzebne i warto poświęcać temu swój czas i zaangażowanie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!


Odwiedziło nas już ponad milion internautów, opublikowaliśmy ponad 400 artykułów, zasięg naszych treści wykracza już znacząco poza granice naszego kraju...


To wszystko nie było by możliwe bez Was!


Zachęcamy do częstych odwiedzin, konstruktywnej krytyki, indywidualnych sugestii, nadsyłania własnych materiałów i innych form współpracy.


Portal wsaunie.pl to Wasz portal!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za dodanie komentarza.