Portal wsaunie.pl ma już 3 lata! - W SAUNIE - Polski Portal Saunowy

News

POLSKI PORTAL SAUNOWY

Post Top Ad


Portal wsaunie.pl ma już 3 lata!

Portal powstał 15 listopada 2016 roku (początkowo jako blog) i od początku swej obecności w sieci wzbudził bardzo duże zainteresowanie.

W Saunie to portal o saunach i saunowaniu oraz wszystkim co z saunami jest związane...  Znajdziesz tu porady dla sunowiczek i saunowiczów, rekomendacje ośrodków saunowych, relacje z wydarzeń branzowych, artykuły na temat kosmetyków i akcesoriów i wiele innych treści...  Piszemy też o zdrowiu, urodzie i kulturze fizycznej a przede wszystkim o poprawnym i kulturalnym saunowaniu.Ubiegły rok był dla nas wyjątkowy pod wieloma względami...  Rosnące zainteresowanie treściami, które publikujemy wywiera na nas ogramną presję lecz jednocześnie sprawia, że chcemy być jeszcze lepsi i utwierdza w przekonaniu, że to co robimy jest potrzebne i warto poswięcać temu swój czas i zaangażowanie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!


Odwiedziło nas już ponad 650 000 internautów, opublikowaliśmy ponad 320 artykułów, zasięg naszych treści wykracza już znacząco poza granice naszego kraju...


To wszystko nie było by możliwe bez Was!


Zachęcamy do częstych odwiedzin, konstruktywnej krytyki, indywidualnych sugestii, nadsyłania własnych materiałów i innych form współpracy.


Portal wsaunie.pl to Wasz portal!
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękujemy za dodanie komentarza.