Własna sauna dla każdego - W SAUNIE - Polski Portal Saunowy

News

POLSKI PORTAL SAUNOWY

Post Top Ad


Własna sauna dla każdego

 Mobilna sauna namiotowa


Baseny zamknięte. Co gorsza SAUNY zamknięte. Jak żyć? Jak saunować? Owszem, posiadając kawałek ziemi lub pomieszczenia można przy angażu czasu i nie małych środków finansowych wybudować prywatną saunę. Jednak nie każdy z nas ma takie możliwości.

Na polskim rynku pojawiło się alternatywne prostrze rozwiązanie rosyjskiej firmy MORZH - mobilna suana w namiocie. Postawić ją można niemal wszędzie i to w ciągu kilku minut. 
Namiot MORZH wykonany jest z z 3-warstwowej, pikowanej i wodoodpornej tkaniny Oxford 240, posiadającej właściwości hydrofobowe i przede wszystkim termoizolacyjne. W zależnosci od wersji sauna ma jedno lub 2 okna boczne, a nawet panoramiczne dachowe.
Firma Morzh stawia na niezależność. Mały, lekki piec którym ogrzewana jest sauna ma  ogromna zaletę, a minowicie uniezależnia od dostępności cywilizacji. Opalany jest dowolnym gatunkiem drewna co pozwala stworzyć przyjemny klimat kominka.

Ta możliwoć saunowania na łonie natury pozwala w pełni wczuć się w istotę saunowego seansu. Poczuć zapach lasu zażyć kąpieli w jeziorze, odetchnąc pełną piersią podczas przerw z dala od cywilizacji lub w przydomowym ogródku.


Sauna rozgrzewa się szybko, bo już w 20 minut osiąga temperaturę 110 stopni (mały namiot) lub 90 stopni (duży namiot).

Całość zestawu mieści się w 2 torbach i da sie przetransportować w bagazniku nawet małego samochodu. Namiot mały waży zaledwie 8,3 kg duży natomiast 17,7kg. Waga pieca wraz ze składanym kominem to 15 kg. 


Po więcej informacji zapraszamy na https://www.morsz.pl/Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękujemy za dodanie komentarza.